O mnie

Klementyna Kózka

Dietetyk kliniczny

Nazywam się Klementyna i jestem dietetykiem. Lubię podróżować, wędrować po górach, spędzać czas ze znajomymi, grać w planszówki i jeść (na szczęście wszystkie moje zainteresowania łączą się ze sobą idealnie).

Od 2017 roku prowadzę własny gabinet i pomagam setkom osób w zmianie nawyków żywieniowych. Swoją wiedzę zdobywałam na studiach dietetycznych w Krakowie i Wrocławiu oraz na licznych konferencjach i szkoleniach, ale tak naprawdę praktyka i prowadzenie własnego gabinetu nauczyło mnie najwięcej.

Poza tym aktywnie działam na facebook’u i instagramie, dzielę się tam przepisami oraz ciekawostkami dietetycznymi. W swojej pracy skupiam się głównie na tym, aby wprowadzać jak najmniej zakazów i uczyć świadomego podejścia do jedzenia.

W zdrowym odżywianiu nie chodzi o eliminację alkoholu, słodyczy czy pizzy, ale o umiejętne wplecenie ich w nasze menu. Współpracując ze mną nie musisz rezygnować ze słodkich śniadań, czy wyjścia ze znajomymi na burgera. Zależy mi na tym, aby kończąc ze mną współpracę nie trzeba było zadawać sobie pytania „I co teraz?”. Przez cały proces odchudzania uczymy się świadomych wyborów oraz samodzielnego działania. Jeśli chcesz wiedzieć jak wygląda współpraca ze mną KLIKNIJ TUTAJ. Aby zapoznać się z opiniami moich podopiecznych przejdź niżej 🙂

Opinie

Najlepsza Pani dietetyk na świecie przeszłam już kilkunastu dietetyków bez rezultatu pomimo stosowania diety z Panią Klementyną pomimo różnych moich problemów hormonalnych kg lecą czuje się lepiej i ufam swojej dietetyk w 1000 procentach co najważniejsze jem zdrowo normalne posiłki nie żadne ryż kurczak ryż kurczak i tak 7dni.

Celina Maślanka

Polecam w 1000%, choć nie wiem bo potem ciężko z terminami 🙂 polecam z całego serca, chodzę do Pani Klementyny od września, końcem miesiąca dostałam jadłospis i wszystkie wytyczne. Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej, jest mnie o 9kg mniej, nie mam określonego celu choć chciałam zrzucić 15 do 20kg, poprostu mam się dobrze czuć. Jadłospis rewelacja jem więcej niż mąż, same rarytasy. Jak mi coś nie podeszło, po kontakcie mailowym Pani Klementyna mi to zmieniła. Większość rzeczy gotuje dla siebie i dla rodzinki. Jem 5 posiłków dziennie, zmianę już widać i wszyscy są zaskoczeni, a ja najbardziej bo z rozmiaru 44 wchodzę do 38 . Polecam, polecam, polecam

Renata Kujawa

Świetny specjalista, wspaniały człowiek. Zaangażowana w swoją pracę, troszczy się o dobre samopoczucie pacjentów. Po roku współpracy mogę śmiało stwierdzić że był to najlepszy wybór jakiego dokonałam!

Wioletta Pydych

Jeśli szukacie konkretnego dietetyka z dawka pozytywnej energii to lepiej nie możecie trafić. Dokładna, skrupulatna i odpowiadająca na każde, nurtujące pytanie. Z całego serca polecam i widzimy się za miesiąc 🙂

Angelika Sikora