Klementyna Kózka

Dietetyk kliniczny

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie – kierunek dietetyka, na którym uzyskałam tytuł licencjata oraz Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, na którym obroniłam tytuł magistra dietetyki. Ponadto jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, należę też do Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Zdaję sobie sprawę, że dietetyka jest nauką, która nieustannie się rozwija, dlatego swoją wiedzę poszerzam systematycznie na konferencjach naukowych, kursach oraz szkoleniach z zakresu żywienia.
Uważam, że w pracy dietetyka najważniejsze jest spersonalizowane podejście do pacjenta. W tworzeniu planu żywieniowego uwzględniam dane antropometryczne pacjenta, jego stan zdrowia, aktywność fizyczną, upodobania żywieniowe, plan dnia oraz sytuację materialną.
Chcę aby moi pacjenci zrozumieli, że najważniejsza jest zmiana nawyków żywieniowych i zdrowe odżywianie, a nie stosowanie diety przez kilka miesięcy.

Opinie

Najlepsza Pani dietetyk na świecie przeszłam już kilkunastu dietetyków bez rezultatu pomimo stosowania diety z Panią Klementyną pomimo różnych moich problemów hormonalnych kg lecą czuje się lepiej i ufam swojej dietetyk w 1000 procentach co najważniejsze jem zdrowo normalne posiłki nie żadne ryż kurczak ryż kurczak i tak 7dni.

Celina Maślanka

Polecam w 1000%, choć nie wiem bo potem ciężko z terminami 🙂 polecam z całego serca, chodzę do Pani Klementyny od września, końcem miesiąca dostałam jadłospis i wszystkie wytyczne. Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej, jest mnie o 9kg mniej, nie mam określonego celu choć chciałam zrzucić 15 do 20kg, poprostu mam się dobrze czuć. Jadłospis rewelacja jem więcej niż mąż, same rarytasy. Jak mi coś nie podeszło, po kontakcie mailowym Pani Klementyna mi to zmieniła. Większość rzeczy gotuje dla siebie i dla rodzinki. Jem 5 posiłków dziennie, zmianę już widać i wszyscy są zaskoczeni, a ja najbardziej bo z rozmiaru 44 wchodzę do 38 . Polecam, polecam, polecam

Renata Kujawa

Świetny specjalista, wspaniały człowiek. Zaangażowana w swoją pracę, troszczy się o dobre samopoczucie pacjentów. Po roku współpracy mogę śmiało stwierdzić że był to najlepszy wybór jakiego dokonałam!

Wioletta Pydych

Jeśli szukacie konkretnego dietetyka z dawka pozytywnej energii to lepiej nie możecie trafić. Dokładna, skrupulatna i odpowiadająca na każde, nurtujące pytanie. Z całego serca polecam i widzimy się za miesiąc 🙂

Angelika Sikora