Dietetyk kliniczny

PORADNIA DIETETYCZNA (dietetyk Bielsko-Biała, dietetyk Wadowice, dietetyk Kęty) zajmuje się tworzeniem indywidualnych planów dietetycznych, edukacją żywieniową oraz zmianą nawyków żywieniowych pacjentów. Każdy jadłospis układany jest zgodnie z aktualnymi wytycznymi, najnowszymi zaleceniami żywieniowymi oraz potrzebami pacjenta. Nie zawiera on dodatkowej suplementacji, czy też środków „wspomagających” odchudzanie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą poradni dietetycznej.

Dietetyk Bielsko-Biała: z usług oferowanych przez poradnię można skorzystać w Bielsku Białej.
Dietetyk Wadowice: z usług oferowanych przez poradnię można również skorzystać w Wadowickim Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnym.
Dietetyk Kety: z usług oferowanych przez poradnię można skorzystać w Kętach. 

Więcej informacji w zakładce KONTAKT

Dietetyk Kliniczny Klementyna Gryboś

Kalkulator BMI

Masa ciała [kg]: Wzrost [cm]:  

Proszę wprowadzić dane.

<18,5 Niedowaga - Twoja masa ciała jest zbyt niska. Umów się na konsultację, aby ustalić plan, który w zdrowy i bezpieczny sposób pomoże Ci uzyskać należną masę ciała.

18,5 - 24,99 Norma - Twoja masa ciała jest w normie. Umów się na analizę składu ciała oraz ocenę sposobu odżywiania, aby upewnić się, czy zdrowo się odżywiasz.

25 - 29,99 Nadwaga - Twoja masa ciała jest zbyt duża. Umów się na konsultację, aby ustalić plan żywieniowy, który w zdrowy i bezpieczny sposób pomoże Ci osiągnąć prawidłową masę ciała.

30 i więcej Otyłość - Twoja masa ciała jest zbyt duża, może to przyczyniać się do rozwoju chorób dietozależnych. Umów się na konsultację, aby ustalić plan żywieniowy, który w zdrowy i bezpieczny sposób pomoże Ci osiągnąć prawidłową masę ciała oraz przyczynić się do poprawy wyników badań.